Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej stronie internetowej, pragniemy zaprezentować nasze oferty oraz zaoferować profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości opartą na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników. Dbając o dobro naszych klientów i jednocześnie podwyższając standardy naszych usług Firma Panorama Szczecin otworzyła dodatkowe biuro w Pobierowie specjalizujące się w nieruchomościach nadmorskich. Dzięki temu powiększamy już przez nas prowadzony system wymiany ofert biur nieruchomości w Szczecinie – system MLS (w systemie MLS uczestniczy 64 najlepszych biur nieruchomości ze Szczecina ) i mamy dodatkowy dostęp do około 100 biur nieruchomości rozmieszczonych w całej Polsce i Państwa oferta będzie prezentowana codziennie tysiącom klientów

Biuro w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 67a zajmuje się pośrednictwem wszystkich nieruchomości począwszy od mieszkań, działek, domów, lokali aż po sprzedaż kompleksową terenów komercyjnych, przemysłowych, terenów pod budownictwo wielorodzinne i obiektów przemysłowych w całej Polsce

Biuro w Pobierowie przy ul. Grunwaldzkiej 161 zajmuje się nieruchomościami na całym wybrzeżu Bałtyckim a w szczególności wybrzeżu zachodnim. Możemy Państwu zaoferować działki, pensjonaty, apartamenty nad morzem lub jednocześnie sprzedać Państwa nieruchomość za pośrednictwem naszym zgłaszając swoja ofertę nadmorską w naszym biurze w Pobierowie.

Przygotowaliśmy dla Państwa przyjazną i prostą w obsłudze wyszukiwarkę ofert. Najbardziej interesujące oferty znajdują się w wyszukiwarce obok oraz w zakładkach Panorama Szczecin a dla nieruchomości nadmorskich Panorama Pobierowo.
Na stronie internetowej mogą Państwo zgłosić swoją ofertę do sprzedaży mieszkania lub kupna działki komercyjnej, a my uczynimy to w sposób profesjonalny i skuteczny.

Serdecznie zapraszamy i życzymy korzystnej dla obu stron współpracy!
Panorama Nieruchomości posiada ugruntowaną pozycję na szczecińskim rynku nieruchomości. Utworzona przez menedżerów mających wieloletnie doświadczenie uzyskane w największych szczecińskich biurach nieruchomości skutecznie i rzetelnie realizuje zlecone firmie zlecenia.

W kontaktach z Klientami kierujemy się zasadami etyki zawodowej, rzetelnością, indywidualnym podejściem do każdego z nich oraz profesjonalizmem. Naszą wiarygodność i przygotowanie zawodowe potwierdza nadana przez Ministra Budownictwa Licencja Zawodowa nr 10740 , a także fakt, iż jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Biuro jest ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zapraszając do współpracy jesteśmy przekonani, iż potrafimy sprostać Państwa wymaganiom, zaprezentować najbardziej interesujące oferty oraz skutecznie przeprowadzić kompleksową obsługę pośrednictwa, w tym także prawną, notarialną i kredytową.

Jesteśmy członkami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami (ZSPON