• new apartment building

Sprzedaż - Działka, budowlana 6.200.000 zł   
Nr 98942
6.200.000 zł

Rewelacyjnie zlokalizowana działka na prawobrzeżu, w okolicach os. Słonecznego, przy ruchliwej drodze. Bardzo dobry dojazd, w niedalekiej odległości autostrada A6 oraz droga E10. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania pod zabudowę przemysłową. W otoczeniu działki obiekty przemysłowe, hale. Na działce znajduje się budynek wolnostojący, parterowy (300m2), mieści powierzchnię magazynową i pomieszczenia socjalne z sanitariami. Zasadnicza bryła obiektu została wzniesiona w konstrukcji stalowej, obudowana została blachą trapezową bez ocieplenia, dach kryty blachą trapezową. Wewnątrz bryły wymurowane pomieszczenia socjalno-sanitarne tynkowane i malowane. Bramy stalowe przesuwane.
Działka jest nowo ogrodzona z prefabrykowanych płyt betonowych.
Na działce znajduję się bocznica kolejowa o łącznej długości 253mb. Posiada dopuszczenia i jest użytkowana. Stan techniczny dobry. Graniczy bezpośrednio z terenami i szkalami kolejowymi PKP.
Najważniejsze atuty działki to lokalizacja oraz duże możliwości wykorzystania działki pod różne dziedziny przemysłowe. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA

Szczegóły

  • ► Rodzaj działki: BUDOWLANA

Eugeniusz Kuliszenko


  • Telefon kom. : 664 022 033


Więcej

KONTAKT

Loading...